MAT Boru

Mat pipe

Mat Boru, çelik sektöründe çeşitli coğrafyalarda hizmet veren bir MAT Group iştirakidir.

Bir çok başarılı projenin tamamlanmasından sonra; grup, projelerin tüm ihtiyaçlarını sadece malzeme tedarikçisi olarak karşılamaya karar verdi. Mat Boru, bir boru hattı / boru tesisatı projesinin tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak için veya çok küçük boru elemanlarına ihtiyaç duyulması halinde tedarik eder..

Mat Boru, her türlü boru / boru hattının mühendisliğini yapabilmektedir ve deneyimli ekipleri, geniş bir alana yayılan tedarikçileri ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçları tek bir anlaşma ile karşılanmaktadır.

Bugüne kadar borular, boru elemanları, contalar, cıvatalar, vanalar, kaplinler,… vb. ürünleri dünyadaki 11 ülkeye tedarik ettik.

MAT BORU KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Yürütmeyi Planlama
Projenin yol haritası olmasına rağmen proje hedeflerinde izlenecek yolun tamamını tanımlayan temel planlama belgesidir.
Kalite Planı
Proje Yönetiminin tanımı ve diğer tüm personelin amaca ulaşmak için kalite, metodoloji ve sorumluluklara bağlılığıdır.
İmalat Prosedürü
MAT’ın kendi bünyesinde oluşturduğu ve temel işlemlerin nasıl yapılacağına dair personele sunulan yazılı dokümanlardır.
Yükleme Prosedürü
Kalite ve iş güvenliği şartlarından en ufak bir taviz vermeden proje boyunca devam edecek tüm faaliyetler için nasıl çalışılacağını gösteren belgelerdir.
Kontrol ve Test Planı
Projelerimizin kontrollerinin tasarım aşamasından imalat ve montaj aşamalarına kadar hangi koşullarda olacağını gösteren plan ve program belgeleridir.
Kalite Sohbetleri
Fabrika veya şantiyede her işe başlamadan önce, ilgili tüm personel ile kalite toplantıları yapılır. Sahada, günlük kalite brifingleri tüm ekiplere saha kalitesinden sorumlu tarafından verilmektedir.

MAT Boru Malzeme Temini

MAT Boru tasarım, imalat ve montaj dışında borulama projeleri ile ilgili her türlü malzemeyi temin etmektedir. MAT Boru, dünya çapında geniş bir tedarikçi yelpazesine sahiptir ve kendi imalatı ve tedarikçileri ile en iyi sonuca hizmet etmektedir.
MAT Boru, müşterilerine en iyi malzemeleri sağlamak için mühendislik ve yapı sektörlerinde her zaman son gelişmeleri takip eder. MAT Boru tarafından tedarik edilen tüm malzemeler ciddi bir kontrol döneminden sonra müşterilere teslim edilmektedir. Uluslararası kabul görmüş standartlar, malzemeleri kontrol etmenin yoludur. Zamanında, güvenli, en iyi kalite MAT Boru’nun en önemli prensipleri arasındadır.

Boru Hattı Mühendisliği

MAT Boru, tasarım, imalat, kurulum, hidrostatik testler, tahribatsız test ve kalite kontrol yönetimi dahil olmak üzere boru ve boru hattı projeleri için eksiksiz bir tedarikçidir. Mat Boru’nun boru tesisatı kapsamı, tank çiftlikleri, kimya endüstrileri, petrol tesisleri, boru hatlarındaki manifoldlar için proses boruları olabilir. Uluslararası projeler veya diğer kontratları desteklemek için Mat Boru, boruların güvenli, verimli ve uygun şekilde döşenmesini sağlamak için teknik denetim sunar.

Ürün Portföyümüzden Bazıları

Hizmetlerimiz

Öne Çıkan Projelerimiz

MAT Boru'nun Rotası

MAT Boru bir boru hattı / boru tesisatı projesinin tüm ihtiyaçlarını veya küçük boru elemanlarına ihtiyaç duyulduğunda karşılamaya isteklidir. MAT Boru, borulama ve boru hattı için farklı disiplinler hakkında hizmet vermektedir.

Türkiye’de ve ait olduğumuz MAT grup ile çalıştığımız diğer tüm ülkelerde en iyi ve yenilikçi şirketlerden biri olmak.

Tüm çalışanların faydalarını dikkate alarak güvenli, kaliteli ve düşük maliyetli projeler tasarlamak, planlamak ve imal etmek.

MAT Boru’nun bağlı olduğu MAT Grup bünyesinde açıklanan ve belgelenen tüm kurallar tüm faaliyetlerimizin temelini oluşturur. Her proje ve çalışmamızda bu kuralları dikkate alarak hareket ederiz. Bu kuralların MAT Boru’nun hedeflerinin ve geleceğinin yolu olduğunun bilincindeyiz.

Boru Hattı / Borulama / Enstrümantasyon

MAT Boru, boru hattı / borulama ve enstrümantasyon sektörü için MAT Grup’un şirketidir. MAT Boru’nun kapsamı boru hattı mühendisliği, spool imalatı, malzeme tedariki ve anahtar teslimi boru tesisatı projeleridir.

Boru tesisatı projeleri veya boru malzemeleri için yardıma ihtiyacınız varsa ..

EnglishTurkeyRussia