MTR Çelik

steel-structure-workshop-PMJ28P6-1024x683

MTR Çelik, çelik sektöründe çeşitli coğrafyalarda hizmet veren MAT Grup’un bir yan kuruluşudur.

Bir çok başarılı projenin tamamlanmasından sonra; grup, projelerin tüm ihtiyaçlarını sadece malzeme tedarikçisi olarak karşılamaya karar verdi. MTR Çelik, bir çelik yapı projesinin tüm tedarik ihtiyaçlarını karşılamak için veya çok küçük çelik elemanlara ihtiyaç duyulması halinde üretilmektedir.

MTR Çelik, her türlü çelik yapı işlerinin mühendisliğini yapabilmekte ve deneyimli ekipleri, geniş bir alana yayılan tedarikçileri ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçları tek bir anlaşma ile karşılanmaktadır.

Bugüne kadar çelik çeşitleri, saclar, haddehane ürünleri, profil, ızgara çeşitleri vb. ürünleri dünyadaki 11 ülkeye tedarik ettik.

MTR ÇELİK KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Yürütmeyi Planlama
Projenin yol haritası olmasına rağmen proje hedeflerinde izlenecek yolun tamamını tanımlayan temel planlama belgesidir.
Kalite Planı
Proje Yönetiminin tanımı ve diğer tüm personelin amaca ulaşmak için kalite, metodoloji ve sorumluluklara olan bağlılığıdır.
İmalat Prosedürü
MTR’nin kendi bünyesinde oluşturduğu ve temel işlemlerin nasıl yapılacağına dair personele sunulan yazılı dokümanlardır.
Yükleme Prosedürü
Kalite ve iş güvenliği şartlarından en ufak bir taviz vermeden proje boyunca devam edecek tüm faaliyetler için nasıl çalışılacağını gösteren belgelerdir.
Kontrol ve Test Planı
Projelerimizin kontrollerinin tasarım aşamasından imalat ve montaj aşamalarına kadar hangi koşullarda olacağını gösteren plan ve program belgeleridir.
Kalite Sohbetleri
Fabrika veya şantiyede her işe başlamadan önce, ilgili tüm personel ile kalite toplantıları yapılır. Sahada, günlük kalite brifingleri tüm ekiplere saha kalitesinden sorumlu tarafından verilmektedir.

Malzeme Temini

MTR Çelik, tasarım, imalat ve montaj dışında, çelik yapı projeleri ile ilgili her türlü malzemeyi temin etmektedir. MTR Steel, dünya çapında geniş bir tedarikçi yelpazesine sahiptir ve kendi imalatları ve tedarikçileri ile en iyi sonucu sunmaktadır.

MTR Çelik, müşterilerine en iyi malzemeleri sağlamak için mühendislik ve inşaat sektörlerindeki son gelişmeleri her zaman takip eder.
MTR Çelik tarafından tedarik edilen tüm malzemeler ciddi bir kontrol döneminden sonra müşterilere teslim edilir. Uluslararası kabul görmüş standartlar, malzemeleri kontrol etmenin yoludur.

Zamanında, güvenli, en kaliteli imalat ve tedarik MTR Çelik’in en önemli prinsiplerindendir.

Mühendislik

MTR Çelik Mühendisliği, büyük ölçekli projelerin çelik yapı projeleri, tedarik, inşaat denetimi ve proje yönetimi konularında uzmanlaşmıştır. Bir projenin tüm aşamalarında tasarım mühendisliği uzmanlığı sağlıyoruz. Uzmanlık alanlarımız kavramsal tasarım, maliyet tahmini ve fizibilite çalışmaları, FEED (ön uç mühendislik tasarımı), detay mühendislik, şantiye inşaat denetimi ve devreye almadır.
MTR Steel EN, AWS ve GOST Standartlarına uygun tasarım yapabilmektedir.
Genel olarak kullanılan yazılımlar şunlardır:
  • TEKLA
  • SAP 2000
  • STAAD PRO

Ürün Kategorilerimiz

Construction

Anahtar Teslimi Proje

MTR Steel, tasarım, imalat, kurulum, testler ve QC Yönetimi dahil olmak üzere çelik yapı projeleri için eksiksiz bir tedarikçidir.

MTR Steel’in çelik yapı projeleri için kapsamı, küçük bir çelik işçiliği veya bir gökdelen olabilir.

Projelerin başından sonuna kadar MTR Çelik, uluslararası tecrübeli ve kalifiye personel ile çalışmakta, uluslararası standartları ve yönetmelikleri takip etmektedir.

MTR Çelik, tüm çelik imalatını ilgili uluslararası standartlara ve yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirir.

Öne Çıkan Projelerimiz

Prensipler

Mtr Steel, çelik sektöründeki son gelişmeleri takip etmekte ve Müşterileri için en iyi sonuçları elde etmek için en iyi yazılımları kullanmaktadır.

Mtr Steel’in yaklaşımları uluslararası standartlara ve Türkiye’deki fabrikasında en iyi mühendislik uygulamalarına uygundur.

Kalite, Mtr Steel’in üretim sürecinin en önemli parçalarından biridir. Nitelikli / kalifiye personel ve uluslararası kabul görmüş standartların kullanılması ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin uygulanması Kalite hedeflerimize ulaşmanın yoludur.

Mtr Steel’in en önemli prensibi GÜVENLİK. HİÇBİR ŞEY İNSANLARIN HAYATINDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİLDİR! Faaliyetlerimizin her adımında sağlık, güvenlik ve çevre açısından kontrol ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve ait olduğumuz MAT Grup ile çalıştığımız diğer tüm ülkelerde en iyi ve yenilikçi şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Tüm çalışanların faydalarını dikkate alarak güvenli, kaliteli ve düşük maliyetli projeler tasarlamak, planlamak ve imal etmek.

DEĞERLERİMİZ

MTR Steel’in bağlı olduğu MAT Grup bünyesinde açıklanan ve belgelenen tüm kurallar tüm faaliyetlerimizin temelini oluşturur. Her proje ve çalışmamızda bu kuralları dikkate alarak hareket ederiz. Bu kuralların MTR Çelik’in hedeflerinin ve geleceğinin yolu olduğunun bilincindeyiz.

Çelik yapı projeleri veya çelik malzemeler için yardıma ihtiyacınız varsa..

EnglishTurkeyRussia