Kariyer

KARİYER GELİŞİMİ

Çeşitli ülkelerde en büyük ve en karmaşık projeleri tasarlıyor, inşa ediyor ve sürdürüyoruz. Her projeyi Mat Grup’un üstlendiği ve çözdüğü küresel bir zorluk olarak görüyoruz. Bu nedenle Mat Grup çalışanları, karmaşık projelerini güvenli ve en yüksek kalitede yürütmek için günümüzde kullanılan araç ve sistemleri en etkin şekilde kullanmaya ve geliştirilmesine katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Birey olarak, takım çalışmasına değer veriyorsanız ve kariyerinizde gelişim istiyorsanız ve Mat Grup’un proje yürütmeyi yeni bir seviyeye taşımasına yardımcı olmak istiyorsanız, kariyerinizi birlikte inşa etmek için bize katılın.

Misyonumuza İnanın, Vizyonumuzu Paylaşın, Ekibimize Katılın!

Mühendislik ve inşaat sektöründe yarım yüzyıldan fazla bir süredir rekabet gücümüzü koruyoruz. Kendini adamışlığımız, dayanıklılığımız ve cesur taahhütler vermeye istekli olmamız büyümemizi sağladı, müşterilerimizi güçlendirdi ve faaliyet gösterdiğimiz ülkeleri ileriye taşıdı. En karmaşık zorlukları çözmenin ve zor projeleri gerçekleştirmenin tek yolunun yüksek potansiyelli ekiplerle çalışmaya bağlı olduğuna inanıyoruz. Başarımızı ve büyümemizi sürdürmek için her zaman yetenekleri arıyoruz ve yüksek potansiyelli ekip üyeleri keşfediyoruz.

Kişisel kimlik bilgilerinin yanı sıra iletişim bilgileriniz, yaşınız, cinsiyetiniz, sağlık durumunuz ve medeni durumunuz ile ilgili bilgiler ile menşe ülke gibi demografik bilgilerinizin yanı sıra şirketimiz ile paylaştığınız ve / veya aracılığıyla bize iletilen bilgiler iş başvuru sürecinde yer alan ve kanunda kişisel veri olarak tanımlanan insan kaynakları platformları, eğitim seviyenize ve istihdam geçmişinize ilişkin bilgiler ile katıldığınız seminer ve hizmet içi eğitimlere ilişkin veriler şirketimiz tarafından işlenmektedir. İlgili mevzuat uyarınca ve yalnızca MAT GRUP’un iş kriterlerini karşılama olasılığınız ve istihdamınız için ortaya çıkan ihtiyaç için saklanır.

Yani:

  • Kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin haklarınız hakkında detaylı bilgi almak;
  • Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenmek;
  • Kişisel verileriniz işlenmişse bilgi talep etme;
  • Kişisel verilerinizin hangi amaçla işlendiğini ve bu amaçla kullanılıp kullanılmadığını keşfetmek;
  • Kişisel verilerinizin aktarılıp aktarılmadığını ve aktarıldıysa hangi üçüncü taraflara aktarıldığını öğrenin;
  • Eksik veya yanlış kişisel verilerin düzeltilmesini talep etmek;
  • Kişisel verilerinizin kanunla belirlenen koşullar altında silinmesini talep etme;
  • Kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü şahıslara düzeltme veya silme talebinizin bildirilmesini talep etme;
  • Kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesi nedeniyle uğrayabileceğiniz her türlü zarar için tazminat talep etme.

Geleceğinizi önemsiyoruz.

YAYINLANAN TARİH:POZİSYON:ŞEHİR:

 

 

 

MAT GRUP’un bir parçası olmak istiyorsanız özgeçmişinizi cv@matgroup.com.tr adresine gönderin ve kariyerinizi birlikte inşa edin.

EnglishTurkeyRussia