BTB Mekanik

Oil Refinery Panorama At Night

Sürekli yenilik ve profesyonel bir yaklaşımla gelecek için inşa ediyoruz.

BTB, 2012 yılında kurulmuş bir müteahhit olup, bugüne kadar 10 farklı ülkede projeleri başarıyla tamamlamıştır.

2012 yılında Türkiye’de ilk projesine başladıktan sonra, aynı yıl Irak’ta 82 km 190 bar Su Enjeksiyon Boru Hattı ile Exxon Mobil ve 2013 yılında Gürcistan’da üç şehrin su altyapısı projesinin mekanik çalışmaları ile yolculuğumuz devam etti. Azerbaycan, Malezya, Romanya, Fransa, Cibuti ve Afganistan’da başarılı projelerimize devam ettik. Tüm dünyada büyüme hedefimiz için adımlarımızı sürdürüyoruz

BTB’nin tüm projelerinde önceliği iş sağlığı ve çevredir. Şirketimiz ISO 14001: 2015 ve ISO 45001: 2018 standartlarının tüm gereklerini yerine getirmek için çalışmaktadır. Bu değerlere ek olarak BTB, ISO 9001: 2015 standardına uygun bir Toplam Kalite Yönetim Sistemi uygulamaktadır.

BTB KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

“BTB Kalite Yönetim Sistemi, planlama, yönetim ve kontrol aşamalarından oluşur. Temel amaç, projelerin belirlenen sürede, maksimum kalitede ve en zor koşullarda bile en düşük maliyetle tamamlanmasını sağlamaktır. “

ERHAN MATARACI 

CEO

Sağlık, güvenlik ve Çevre

BTB’nin en önemli prensibi GÜVENLİK. HİÇBİR ŞEY İNSANLARIN HAYATINDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİLDİR!

ÖNE ÇIKAN PROJELERİMİZ

YÖNETİM SİSTEMİ

BTB, şirket yönetiminde yol gösterici olmak için ISO 9001: 2015 standardına uygun bir Kalite Yönetim Sistemini benimsemiştir.

BTB, tanımladığı kalite yönetim sisteminin sürdürülebilirliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak için düzenli olarak iç denetimler yapmaktadır.

BTB, müşterileri ile iyi ve sürdürülebilir ilişkiler kurmak amacıyla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

BTB, inşaat faaliyetlerinde kalitenin doğrulanması; kalite kontrol, teftiş ve gözetim, iş faaliyetlerinin test edilmesi ve izlenmesi yoluyla takip edin.

İNSAN KAYNAKLARI

MAT Grup bünyesinde şu ana kadar 9 farklı ülkede tamamladığımız projelerin yanı sıra her geçen gün yeni coğrafyalara da açıyoruz. Bu nedenle çok kültürlü bir yapı oluşturmak ve ailemize katılan her arkadaşımızın organizasyonumuza entegrasyonunu sağlamak için sürekli çalışıyoruz.

Her bireyin gelişimini ve organizasyonumuzun büyümesini bilerek, insani gelişmeyi ön planda tutuyoruz. Eğitimleri hem iç hem de uluslararası gereklilikler doğrultusunda takip ederek sektörün ilerisine gitmeyi hedefliyoruz.

EnglishTurkeyRussia